راه های ارتباطی

02176247187
09127759780
ussd : *6655*12118*23#

پارسیان و نمایندگی آکواجوی

فروشگاه پارسیان و نمایندگی آکواجوی

تهران

کد QR

QR Code

درباره پارسیان و نمایندگی آکواجوی

نمایندگی رسمی آکواجوی
بورس انواع تصفیه آب خانگی در 12 برند مختلف
️کانادایی،تایوانی،ویتنامی،ایرانی،چینی
️بورس انواع دستگاه صنعتی و نیمه صنعتی
️ انواع فیلتر های خانگی و صنعتی
️انواع فیلتر های یخچال و پکیج
️انواع فیلتر های ظرفشویی و لباسشویی
کلیه خدمات نصب و تعویض فیلتر انجام می شود
 
جهت خرید حضوری به آدرس زیر مراجعه نمایید:
⭕️شعبه1:تهران بازار سعدی شمالی پلاک441
⭕️شعبه2:پردیس فاز2 جنب اداره پست پاساژ ایران زمین ط1 پلاک39
*فروش عمده و تکی*
*ارسال درب منزل رایگان*
_تصفیه آب
خانگی یکی از موارد حیاتی است که برای سلامت و رفاه افراد بسیار اهمیت دارد. در زمان‌های اخیر، با افزایش آگاهی از مشکلات آلودگی آب، استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب در خانه‌ها به یک نیاز اساسی تبدیل شده است. این دستگاه‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا آب خالص و سالمی را برای مصرف خود داشته باشید.در طول زمان، آب به عنوان منبع زندگی بشریت شناخته شده است. با این حال، اختلالات مختلف زیست محیطی و افزایش استفاده از مواد شیمیایی در فرآیندهای صنعتی و کشاورزی، منجر به آلودگی آب شده است. بنابراین، استفاده از آب تصفیه‌شده با دستگاه‌های تصفیه آب اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

یکی از مزایای استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب خانگی( یا آب تصفیه کن خانگی ) این است که می‌توانند به شما آبی پاک و بدون ذرات مضر فراهم کنند. این دستگاه‌ها از فیلترها و فرایندهای مختلفی مانند فیلتراسیون مکانیکی، اسمز معکوس و فیلتراسیون با کربن فعال استفاده می‌کنند تا آلودگی‌های مختلف را از آب حذف کنند و آب را به آب خالص و قابل مصرف تبدیل کنند.
دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس(RO)
قوی ترین نوع تصفیه برای کاهش قابل توجه املاح مختلف و تولید آب مناسب با قابلیت شرب و پخت و پز، در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس (RO) قابل انجام است.دستگاه تصفیه آب خانگی با سیستم اسمز معکوس قادر به پالایش آلاینده های فیزیکی آب شامل شن، ماسه، گچ، آهک، براده و زنگ زدگی، گل و لای، رسوبات و سایر املاح معلق در آب همچنین پالایش آلاینده های شیمیایی آب شامل نیتریت، نیترات، فسفات، سرب، فلوراید، گاز کلر، سموم کشاورزی و سایر املاح محلول در آب بوده و سختی آب لوله کشی شهری را تا حدود ۱۵ الی ۲۰ درجه PPM می رساند.